Siete proti hmyzu MASIV

 

Firma Blažej Cinege - AUTO-KOVO-LAK ponúka riešenie protihmyzovej ochrany pre všetky typy okien. Ak ste majiteľmi hliníkových okien tak sieť MASIV je pre Vás ideálne riešenie. Jednoduchosť zamerania a montáže predurčuje siete MASIV k individuálnej montáži. V prípade že si na zameranie netrúfate, neváhajte nás kontaktovať a my Vám odporučíme špecializovanú montážnu firmu.

Technické údaje

Rám sietí MASIV je vyrobený z hlíníkového ťahaného profilu zo zliatiny AlMgSi0,5 F-25. Kvalita použitého materiálu na výrobu hliníkových profilov zaručuje dlhodobú funkčnosť a odolnosť poveternostným vplyvom. Kvalita použitého profilu dovoľuje vyrobiť aj veľké rozmery bez stredovej priečky. Profil je v rohoch zarezaný pod 45° uhlom a spojený pevným hliníkovým rohoovníkom, toto spojenie dáva sieťam MASIV vysokú stabilitu a dovoľuje vyrábať aj veľké rozmery bez stredovej priečky.

Štandardná sklovlaknová sieťovina sa dodáva v dvoch farbách - sivá a čierna. Rozmer oka je 1,5x1,5mm, hrúbka vlákna je 0,28mm. Sieťovina je vyrobená zo sklovláknového jadra potiahnutého antistatickým plastom ktorý zabraňuje zachtávaniu prachu na sieťovine. To zaručuje jednoduchú údržbu sietí prot hmyzu.
Na požiadanie je možné do sietí MASIV vložiť PET sieťovinu ktorá je podstatne pevnejšia ako obyčajná sieťovina a odoláva poškodeniu domácimi zvieratami. Neodoláva však vytiahnutiu sieťoviny z drážky vplyvom váhy domáceho zvieraťa.

Záručné podmienky

Na siete MASIV sa vzťahuje záruka 5 rokov na výrobné vady a farebnú stálosť povrchovej úpravy rámu
Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie rámu dverovej siete a sieťoviny a na poškodenia spôsobené seprávnym používaním a údržbou.

Údržba

Siete MASIV nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu.  Sieťovinu s antisatickou úpravou je možné utrieť mokrou alebo suchou handrou, rám zbavíme nečistôt handričkou namočenou vo vlažnej vode s prídavkom saponátu.

Na lakované povrchy nikdy nepoužívajte chemické čistiace prostriedky.